Kes me oleme?

Meie ettevõttes valmivad torukoostud ja -moodulid, mis sobivad paigaldamiseks laevadesse, katlamajadesse, elektrijaamadesse, naftasaaduste töötlemiseks tehase offshore-alal jne.

Otsite koostööpartnerit süsinik- või roostevabast terasest torude koostamiseks ja töötlemiseks?

Sertifikaadid

Arendame oma kvaliteedisüsteemi vastavalt ISO 9001 ja EN ISO 3834 nõudmistele. Keevitajad on  atesteeritud vastavalt EN ISO 9606-1 nõudmistele. Tellija soovi korral väljastame talle sertifikaatide koopiad.

  • Pakume maailmatasemel kvaliteeti, kiirust ja paindlikkust.
  • Oleme auditeeritud Turku ja Helsingi laevatehase poolt.

Marklandi teenused:

  • Laeva erinevate ruumide ehitus: pumba-, boileri-, generaatori-, trusteri-, separaatori, kompressori-, propulsioni- ja masinaruumid.
  • Süsinikterasest ja roostevabast terasest torude töötlemine (torude lõikus, torude painutus, toruühenduste ettevalmistus ja vormimine, torude koostamine, torukeevitus, tsinkimine, haaveldamine, värvimine).
  • Torusüsteemide valmistamine (torupaketi ja -mooduli valmistus, komplekteerimine).
  • Toruliinide, -süsteemide ja -pakettide paigaldus.
  • Ventilatsioonitorustike ja -seadmete paigaldus ning isolatsioon.
  • Erinevate torusüsteemide kontrollimine, läbipesemine, survestamine ja kasutuselevõtt.
  • Laevade torulukkseppade ja torukeevitajate rent.

Markland Intro video

Meil on

2017. aastal soetatud ja tehniliselt parimad torude igakülgseks töötlemiseks mõeldud seadmed Eestis, mille tootmisvõimsus saab hakkama ka suurte tellimustega. Kasutame Saksa, Soome, Tšehhi ja Portugali seadmeid.

Meil on

14 aastat stabiilset töökogemust Soome laevaehituses torusüsteemide kvalifitseeritud paigaldajana. See väärtuslik kogemus aitab meil laitmatult teostada erinevaid projekte nii laeva- kui tsiviilehituses, samuti tööstuses.

Meie ettevõttes on

kokku üle 120 spetsialisti, kellest 95 on paigaldajad ja keevitajad laevatehastes Soomes ning 25 spetsialisti töötab meie uues torude töötlemise tehases Tallinnas.

EAS toetab Marklandi arenguplaani

Marklandi arenguplaani ja projekti strateegiliseks eesmärgiks on arendada ettevõttest “Turn Key” teenuse pakkuja, kes pakub laevadele ja tööstusobjektidele terviklahendusena torusüsteemide projekteerimist, tootmist tehases ning torumoodulite paigaldust ja testimist kohapeal. Innovatsiooniks on väärtusahelas laienemine, uudsete toodete/tehnoloogiate kasutamine ja suurema väärtuse pakkumine klientidele.

Loe lisa….